Завітайте на стенд «Рейн-Агро» на «AgroExpo-2019» у Кропивницькому!

«Рейн-Агро» взяла участь у Дні поля ТД «Соєвий вік»

«Рейн-Агро» взяла участь у Дні поля ТД «Соєвий вік»

Рівно за тиждень, із 25 по 28 вересня, у Кропивницькому відбудеться одна з найбільших аграрних подій Європи – міжнародна агропромислова виставка «AgroExpo»!

[]
1 Step 1
ПОЛУЧАЙТЕ ЦЕНЫ НА СЕМЕНА ПРЯМО НА ВАШ EMAIL
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right

Протягом чотирьох днів заходу команда спеціалістів «Рейн-Агро» презентуватиме аграріям комплекс товарів і послуг, які включають у себе посівний матеріал, біопрепарати, засоби захисту рослин, лабораторне обладнання, мобільні лабораторії, супутникові та безпілотні технології, сільськогосподарську техніку.

– Окрім запропонованого спектру товарів і послуг, на своєму стенді, який знаходитиметься у павільйоні виставки «AgroExpo», наші провідні спеціалісти консультуватимуть фермерів стосовно технологій вирощування основних с/г культур, навчатимуть ефективно працювати на землі з надсучасним лабораторним обладнанням. Адже ефективний агробізнес сьогодні – це раціональне і осмислене використання в тому числі й ІТ розробок в агро, – наголосив директор «Рейн-Агро» Павло Горбачов. – Чекаємо вас, друзі, на стенді компанії «Рейн-Агро». Ми дамо відповіді на усі ваші питання.

Мы используем файлы cookie, чтобы подбирать для вас подходящий контент. Продолжая использовать этот сайт, вы соглашаетесь с использованием cookie-файлов.
Принять