Рейн-Агро» домовилася про співпрацю із Заводом «Ремсинтез»

Рейн-Агро» домовилася про співпрацю із Заводом «Ремсинтез

Рейн-Агро» домовилася про співпрацю із Заводом «Ремсинтез

Настав час розширювати власні горизонти і виходити на нові ринки, щоб надавати аграріям справді якісну продукцію та сервіс у комплексі. 

[]
1 Step 1
ПОЛУЧАЙТЕ ЦЕНЫ НА СЕМЕНА ПРЯМО НА ВАШ EMAIL
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right

Що посієш, те й пожнеш. Із цим до банальності відомим афоризмом неможливо посперечатися, особливо якщо він стосується сільського господарства. Для успішної посівної компанії й подальшого ефективного догляду за полями, сільгоспвиробнику, окрім якісного посівмату й суміжних засобів захисту рослин, потрібна й сучасна сільгосптехніка.

Малий і середній фермер не завжди може дозволити собі всесвітньо відомі бренди «Джон Дір», «Хорш», «Гаспардо» та ін. Саме тут з’являється шанс «показати себе» у вітчизняних виробників. Досліджуючи потреби фермерів протягом останніх років, аналітики «Рейн-Агро» прийшли до висновку, що наразі питання оновлення парку техніки є досить актуальним для багатьох малих і середніх господарств. Крім того, варто відзначити, що за останні декілька років довіра аграріїв до вітчизняних  виробників техніки  у співвідношенні ціна/якість (не забуваємо про 40% держкомпенсації на всю вітчизняну техніку) стабільно зростала.

Розуміючи потреби аграріїв, ми, як компанія, яка забезпечує агросектор насінням основних сільськогосподарських культур, біопрепаратами, ЗЗР, добривами, лабораторним обладнанням і безпілотним устаткуванням, відсьогодні розпочинаємо роботу в секторі сільськогосподарської техніки. Для цього ми розпочинаємо співпрацю із відомим в Україні підприємством-виробником сівалок і плугів – Заводом «Ремсинтез», що знаходиться у Кропивницькому. Ця компанія працює на ринку близько 10 років, і вже встигла завоювати авторитет серед вітчизняних сільгоспвиробників.

Наші спеціалісти ретельно вивчили техніку Заводу «Ремсинтез», що дозволить нам повноцінно консультувати аграріїв стосовно того чи іншого агрегату та забезпечувати наших клієнтів комплексним продуктом і якісним сервісом. Клієнтоорієнтованість – спільний і для «Ремсинтеза», і для «Рейн-Агро» пріоритет, завдяки якому ми пліч-о-пліч рухатимемося вперед!

Мы используем файлы cookie, чтобы подбирать для вас подходящий контент. Продолжая использовать этот сайт, вы соглашаетесь с использованием cookie-файлов.
Принять