Біотехнологічний семінар від «БТУ-Центр»

Біотехнологічний семінар від «БТУ-Центр»

Біотехнологічний семінар від «БТУ-Центр»

Сьогодні, 5 лютого, у Кропивницькому в готелі «Рейкарц» відбувся семінар з біотехнологій «БТУ-Центр», присвячений 20-річчю компанії та інноваціям у біотехнологіях для сільського господарства. Учасниками заходу в обласному центрі Кіровоградщини стали фермери та представники агрокомпаній, які працюють в регіоні. Спеціалісти центру агроконсультацій «РЕЙН-АГРО» також долучилися до участі в біотехнологічному семінарі.

[]
1 Step 1
ПОЛУЧАЙТЕ ЦЕНЫ НА СЕМЕНА ПРЯМО НА ВАШ EMAIL
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right

– Органічне землеробство – це здорова, а відтак і родюча земля,здатна приносити рекордні врожаї і прибутки. Це та спадщина, яку ми мусимо зберегти для наступних поколінь. Біотехнології у свою чергу є ефективним на рівні з хімічними засобом захисту рослин, який захищає культуру від шкідливих організмів та хвороб. Саме тому компанія «РЕЙН-АГРО» одним із напрямків своєї діяльності обрала роботу впровадження серед українських сільгоспвиробників біопрепаратів авторитетного біовиробника «БТУ-Центр».

Цього року наші партнери із БТУ – Центр відсвяткували своє двадцятиріччя! За цей час компанія із першопрохідця перетворилася на справжнього гіганта органічної галузі. Сьогодні близько 3 млн гектар обробляється біопрепаратами «БТУ-Центр».

Від імені усього колективу «РЕЙН-АГРО» вітаю колег із ювілеєм! Бажаю нових творчих і професіональних здобутків, а також нових ресурсів та ідей для органічного збагачення нашої землі! – наголосив директор «РЕЙН-АГРО» Павло Горбачов.

За детальною інформацією по продукції «БТУ-Центр» звертайтеся за номером центру агроконсультацій «РЕЙН-АГРО»: +38 (099) 109-91-96, +38 (096) 102-05-01

Мы используем файлы cookie, чтобы подбирать для вас подходящий контент. Продолжая использовать этот сайт, вы соглашаетесь с использованием cookie-файлов.
Принять